O nas

 Małgorzata Kaczmarek - założycielka Arcadii


Perfumeria Arcadia powstała w 1992 roku jako autoryzowany sprzedawca marki Dior. W krótkim czasie oferta perfumerii powiększyła się o pozostałe znaczące marki kosmetyczne, lecz obecnie naszą domeną są marki niszowe. Arcadia jest jedną z niewielu działających wciąż w Polsce perfumerii prywatnych, które oparły się konkurencji kosmetycznych sklepów sieciowych. Od początku działamy jako firma rodzinna.

Od 1997 roku siedziba perfumerii mieści się przy ul. Krzywoustego 7 w Szczecinie. Wcześniej, pod tym adresem funkcjonowała, kultowa niegdyś, kawiarnia "Kaprys".  
Na poniższym zdjęciu można zobaczyć, jak zmieniła się ul. Krzywoustego na przestrzeni ponad 2-ch dekad.

 
Obecnie, oprócz znanych marek luksusowych jak Dior, Chanel, Sisley, Sensai, La Praire, Shiseido itp., w ofercie Arcadii znaleźć można wiele uznanych marek niszowych, których produkty można kupić tylko w najlepszych i starannie wyselekcjonowanych salonach perfumeryjnych na świecie. 
To miedzy innymi firmy: Micallef, oferujący swe niezwykłe zapachy w przepięknych flakonach zdobionych kryształami Swarovskiego. Amouage, której właścicielem jest rodzina sułtana Omanu, oferująca niezwykłe, luksusowe zapachy o orientalnym rodowodzie. Creed, najstarsza, bo istniejąca od 1780 r. firma zaopatrująca dwory cesarskie i królewskie. J.Lesquendieu, kreator ukochanych perfum Edith Piaf "Bonne Fortune". A także  Xerjoff, Majda Bekkali, Hervé Gambes, Widian, i wiele innych...

Wejście w segment zapachów niszowych uwarunkowane było poszukiwaniami produktów prawdziwie luksusowych, unikalnych, tworzonych z wielką pasją i dbałością o najwyższą jakość komponentów, które zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta naszych klientów.

Doświadczony i wykwalifikowany personel jest z pewnością jednym z największych atutów Arcadii. Chętnie dzieli się swoją wiedzą w indywidualnych, nieśpiesznych rozmowach przy kawie, pomagając w wyborze idealnego zapachu dla każdego klienta. Produkty sprzedawane w Perfumerii Arcadia są w 100% oryginalne i pochodzą wyłącznie z oficjalnej dystrybucji. 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl