GABRIELLA CHIEFFO Maisia EDP 100ml

Dostępne opcje

Wybierz opcje
Pojemność
 • Anuluj
 • 100ml
 • 695,00
  PLN
  625,00
  PLN
  za
  szt.
  Producent: GABRIELLA CHIEFFO
  szt.

  Produkt niedostępny w tej liczbie

  Dostępna ilość:

  Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

  Maisìa
  zapachowy czar

  Krople krwi i potu spływają z mojego czoła. Ta chwila wreszcie nadeszła. Kropla mądrości, która stała się grzechem. Krople miłości, które zostawiłeś na moim ciele, porzucając mnie. Zamykam oczy, żeby nie widzieć ich twarzy, zniekształconych przez dziką przyjemność, odnalezioną w rytuale pokuty. „Maisìa!” Krzyczą, kiedy przechodzę, stygmatyzując mnie za użycie antycznego zaklęcia i przywołanie miłości.

  Mówią o przeklętych sercach... Ale moje łzy płynęły tylko dla jednego z nich, tylko dla tego, za które oddałam duszę. Duszę przeklętą. Przeklętą przez miłość. Zapala się we mnie i wybucha żar wściekłości. Śmiejcie się ze mnie, gardźcie mną, wypalajcie na mnie ogniste znaki, jak na niewinnym zwierzęciu, zedrzyjcie ze mnie ubranie!

  „Maisìa!” Krzyczą, by odpędzić demoniczną moc mojej urody. Oszukana, nie znam żadnych eliksirów ani zaklęć, które ukoją mój ból albo zniszczą ciemność, która tkwi w tobie. Kiedy opuszczają mnie siły, a płomienie otaczają ze wszystkich stron, przeklinam wszystkich: was i jego. Otoczona tłumem, chwytam ostatni oddech miłości.

  Skład:
  Nuty głowy: bergamotka, cytryna, liście figi, nuty ogniste
  Nuty serca: figa, żarnowiec, narcyz, ylang-ylang
  Nuty bazy: sandałowiec, drewno gwajakowe, popiół, piżmo, czarna ambra

   

  Rodzina zapachowa: kwiatowo-drzewna

   

  Nos: Gabriella Chieffo, Luca Maffei

   

  Data powstania: 2016

   

  PRODUKT DOSTĘPNY DO WYCZERPANIA ZAPASÓW, PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI - tel. 91 4 33 54 28.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

  Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl